صیانت از حریم خانواده همان ادامه راه شهدای مدافع حرم می باشد.

[ad_1]

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۰ تیر, ۱۳۹۶ |
  ساعت انتشار خبر : ۲۳:۲۰ |
  تعداد بازدید : 2126 نفر |
  امتیاز خبر :
 • صیانت از حریم خانواده همان ادامه راه شهدای مدافع حرم می باشد.

  در آستانه روز عفاف و حجاب:

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با اشاره به سیره معصومین به ویژه بانوان الگوی اسلامی یعنی حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) …

  در آستانه روز عفاف و حجاب:

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با اشاره به سیره معصومین به ویژه بانوان الگوی اسلامی یعنی حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافع حرم و شهدای ترور را گرامی داشتند.

   

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا،  در آستانه روز عفاف و حجاب:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب با اشاره به سیره معصومین به ویژه بانوان الگوی اسلامی یعنی حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافع حرم و شهدای ترور را گرامی داشتند.

  سرهنگ پاسدار حسن عاطف ضمیر با اشاره به اثرات عفاف و حجاب در بین مردان و زنان جامعه اسلامی یکی از اصلی ترین اثرات مثبت آن را پس از اطاعت از فرامین الهی و آیات قرآن و کلام معصومین، حفظ و صیانت از حریم خانواده دانستند.

  وی با اشاره به حفظ حجاب و عفت زنان و مردان، آن را موجب وقار و متانت بیان داشته و اشاره کردند پایه جلوگیری از آسیب های گوناگون اجتماعی، همین حفظ و صیانت از عفت و حجاب اسلامی است.

  عاطف ضمیر با بیان اینکه همواره شیطان در صدد خارج کردن انسان از مسیر حق و رسیدن به کمال الهی است، عنوان داشتند با تضرع به درگاه الهی و استعانت از سیره معصومین و الگوهای معاصرمان یعنی شهدای مدافع حرم می توان در مقابل این وسوسه ها ایستادگی کرد و به جای شقاوت راه سعادت را در پیش گرفت.

  وی حرکت در مسیر صیانت از حریم خانواده و عفت و حجاب عمومی جامعه را حرکت در مسیر شهدای مدافع حرم تشریح نمود و بیان داشت، بی تفاوتی در جامعه اسلامی از سوی مومنان پذیرفته نیست و این حرکت، الگوی عملی امر به معروف و نهی از منکر است و    نمی توان نسبت به سعادت مومنان و رسیدن به قرب الهی بی تفاوت بود، چرا که اگر آسیبی به جامعه وارد شود همه جامعه را در بر خواهد گرفت و به فرموده ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (حفظه الله )از اسلام بخاطر مسئله حجاب باید تشکر کرد.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در پایان با اشاره به پیش بینی بیش از ۲۰ عنوان برنامه در هفته عفاف و حجاب توسط ستاد گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در سطح شهرستان پیشوا و همینطور سپاه و بسیج شهرستان، برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب، راهپیمایی و تجمع بزرگ صیانت از حریم خانواده، یادبود شهدای مدافع حرم، اهدای گل و هدایا به بانوان و دختران محجبه، را ه اندازی کمپین من حجاب را دوست دارم، برگزاری نشست های عفاف وحجاب و برگزاری مسابقات فرهنگی-ورزشی را از مهمترین برنامه های این هفته عنوان نمود.

  No views yet

  [ad_2]

  لینک منبع

  دسته‌هادسته‌بندی نشده

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *