رئیس اداره ارشاد پیشوا: عملیات اجرایی ساخت فرهنگسرا در پیشوا آغاز می‌شود

[ad_1]

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۰ تیر, ۱۳۹۶ |
  ساعت انتشار خبر : ۲۱:۲۰ |
  تعداد بازدید : 1906 نفر |
  امتیاز خبر :
 • رئیس اداره ارشاد پیشوا: عملیات اجرایی ساخت فرهنگسرا در پیشوا آغاز می‌شود

  رئیس اداره ارشاد شهرستان پیشوا گفت: با اهدای زمین از سوی شهرداری پیشوا و تأمین اعتبارات لازم به‌زودی عملیات ساخت فرهنگسرا در این شهرستان آغاز می‌شود.

   

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا، …

  رئیس اداره ارشاد شهرستان پیشوا گفت: با اهدای زمین از سوی شهرداری پیشوا و تأمین اعتبارات لازم به‌زودی عملیات ساخت فرهنگسرا در این شهرستان آغاز می‌شود.

   

   

   

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا، امیرحسین طاهری با اشاره به اهداف ساخت فرهنگسرا در شهرستان پیشوا اظهار داشت: با توجه به وسعت و جمعیت رو به رشد شهرستان و ترسیم شهرستان پیشوا به عنوان شهری با پیشینه فرهنگی، اداره ارشاد با همکاری شهرداری درصدد برآمدند تا به طراحی و تدوین سیاست‌های فرهنگی، اجتماعی و تفریحی بپردازند.

  وی با بیان اهمیّت فرهنگ و هنر در شهرستان پیشوا تصریح کرد: اداره ارشاد شهرستان پیشوا در راستای پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری و حمایت از جامعه هنری و هنردوستان، با همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط در راستای ارتقاء فرهنگی این شهرستان، همواره درصدد است با برنامه‌ریزی در بحث‌های فرهنگی به نتیجه مطلوبی در این زمینه برسد.

  رئیس اداره ارشاد شهرستان پیشوا در ادامه به اهدا ۴ هزار متر مربع زمین از طرف شهرداری برای ساخت فرهنگسرا در پیشوا اشاره کرد و گفت: عملیات ساخت فرهنگسرا پس از تأمین اعتبارات لازم آغاز می‌شود؛ اما آنچه که باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد ضرورت برنامه‌ریزی‌های دقیق و هدفمند در ایجاد فضاهای آموزشی در سطح شهر است، به عبارت دیگر این فضاها باید به گونه‌ای باشد که ارتقاء سطح فرهنگی، افزایش آگاهی عمومی و سرمایه‌های اجتماعی را به همراه داشته باشد.

  طاهری افزود: انجام مطالعات علمی و تحقیقاتی در جهت شناخت و رفع ناهنجاری‌های اجتماعی و آموزش شهروندان به منظور کاهش مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی، برنامه‌ریزی در زمینه اوقات فراغت شهروندان، جذب و هدایت مشارکت‌های مردمی و نهادهای دولتی و غیردولتی، برنامه‌ریزی برای افزایش بهره‌وری از فضاها و امکانات فرهنگی از اهداف مهّم ما برای ساخت فرهنگسرا می‌باشد.

  وی در ادامه به افتتاح نخستین سینمای شهرستان پیشوا اشاره کرد و افزود: افتتاح سینما در شهرستان پیشوا یکی از مهّم‌ترین خواسته‌های مردم این شهرستان بوده است که با مشارکت بخش خصوصی ساخته شده و هفته آینده با حضور مسئولان شهرستان افتتاح می‌شود.

  رئیس اداره ارشاد شهرستان پیشوا تصریح کرد:‌ این سینما در ضلع جنوبی میدان امام خمینی(ره)، سالن سابق هنرستان سرمد با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان و ظرفیت ۲۰۰ نفر آماده بهره‌برداری می‌باشد، و امید است تا با راه‌اندازی این سینما و اکران فیلم‌های به روز و فیلم‌های جشنواره‌های مختلف، فرصت خوبی برای حضور جوانان در ایام فراغت شاهد باشیم.

   

  منبع:تسنیم

  No views yet

  [ad_2]

  لینک منبع

  دسته‌هادسته‌بندی نشده

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *